Gdy pieśń słowika otwiera przed tobą drzwi, których wcześniej nie widziałeś....
-No dobrze... Opowiedz mi coś o sobie, o tym jak kiedyś było...-Poprosiłem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz