sobota, 25 lipca 2015

Od Edwina

Od razu poszedłem przygotować jej ciepłą herbatę. Sobie zaparzyłem kawy. Wróciłem po chwili z gorącym napojami. Podałem jej kubek.
-Proszę... Powinno być już lepiej.-Usiadłem obok niej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz