sobota, 4 lipca 2015

Od Edwina

-Jeśli dobrze rozumieć, to dla mnie ciągle jesteś żywa. Wiem, że ja to nic, ale zawsze coś, prawda?-Zapytałem pocieszając ją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz