Gdy pieśń słowika otwiera przed tobą drzwi, których wcześniej nie widziałeś....
Przez okno wpadło światło księżyca. Odsunęłam się od białawej poświaty i usiadłam w kącie. - Nie żyję, prawda? To dlaczego to tak boli? - wyszeptałam do siebie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz