sobota, 4 lipca 2015

Od Rose

Przez okno wpadło światło księżyca. Odsunęłam się od białawej poświaty i usiadłam w kącie.
- Nie żyję, prawda? To dlaczego to tak boli? - wyszeptałam do siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz